Klinika Altos

Laserová dermatologická klinika Altos zajišťuje komplexní péči v oblasti estetické a laserové dermatologie, s důrazem na přirozenou krásu. Zakládá si na individuálních potřebách klientů, účinnosti a bezpečnosti služeb s portfoliem medicínsky certifikovaných laserů italské značky DEKA.

V roce 2016 jsme byli osloveni klinikou Altos s požadavkem vytvořit katalog všech dermatologických a estetických služeb. Od té doby vystupujeme v roli grafické agentury, která zajišťuje klinice veškeré vizuální výstupy, od digitálních až po tiskové. Jsme rovněž dodavatelem CRM řešení zaměřených na klientský komunikační servis spolu s newslettery.

Konkurence společností tohoto typu, je obrovská. Mnohdy však ostatní zapomínají dát do své práce nápad a kousek srdce. Naše spolupráce s ClubAdvisor funguje na důvěře a vzájemné podpoře, a z naší strany maximální spokojeností. Je skvělé, že se na agenturu můžeme kdykoli obrátit s čímkoli. Požadavky, které máme, jsou akceptovány s inovací a precizně odvedené. Děkujeme a přejeme společnosti mnoho spokojených klientů. Rozhodně plánujeme rozšířit další služby.

Laserová Dermatologická Klinika Altos

SterkhBest Spot Hostel