Vytvořime efektivní strategii komunikace na všech sociálních sítích. Správa sociální sítě je důležitý prvek úspěšného online marketingu.

Správa sociálních sítí

Vaši zákazníci jsou na sociálních sítích!

Přítomnost na sociálních sítích vám umožňuje nejen se zviditelnit a propagovat vaši značku, ale také vám pomáhá spojit se se zákazníky, zvýšit povědomí o značce, vybudovat loajální klientelu a zvýšit příjmy.

Naším cílem je vytvořit správnou strategii komunikace na sociálních sítíсh a správa každé jednotlivé sociální sítě na míru vašemu typu podnikání, a oslovit tak správné publikum.

Podpoříme vás na všech úrovních prezentace, od konzultace, zajištění obsahu a kompletní správy vašeho firemního profilu.

Podívejte se na služby pro správu sociálních sítí, které nabízíme v rámci tohoto balíčku:

Nastavení

Nastavení sociálních sítí

Sociální sítě jsou důležitým nástrojem marketingu. Vybereme pro vaše podnikání mix pro vás nejvhodnějších, nastavíme profil a propojíme s vaším webem či eShopem.

Branding

Branding sociálních sítí

Firemní profil na sociálních sítích musí zaujmout návštěvníka a být konzistentní s brand manuálem celé společnosti.

Připravíme kompletní branding, vytvoříme grafické šablony, strategii a jiné návrhy pro maximální vizuální propojení s vaší značkou.

Správa obsahu

Správa obsahu sociálních sítí

Pravidelně přidávat články, novinky a sdílet relevantní obsah na sociálních sítích je časově náročné, ale je zásadní pro růst sledovanosti a budování vztahu se zákazníky.

Plánovat. Připravit. Sdílet!
Naše motto je jednoduché, práce komplexní! Přenechte přípravu a sdílení obsahu na nás, a to v různých jazycích.

Správa profilu

Správa profilu sociálních sítí

Firemní profil na sociální síti je dialogovým nástrojem mezi zákazníkem a vámi.

Přenechte správu sociálních sítí týmu, který bude denně pečovat o profil a komunikovat se zákazníky za vás a ve váš prospěch.

Analýza výkonu

Analýza marketingového výkonu

Každé médium vyžaduje pravidelnou analýzu a sledování marketingového výkonu.

Čísla jsou klíčovým ukazatelem, a proto je naší prioritou stanovení cílů a podrobná analýza marketingových aktivit. Díky statistikám a rychlému reagování na změny se stanovené cíle stanou realitou.

Svěřili se nám firmy z různých oblastí podnikání. Přesvědčte se v rozmanitosti a kvalitě nabízených služeb i Vy.