Nové zákazníky, větší povědomí o značce či službách nabízí digitální marketing nebo-li online reklama. Vše nastavíme na míru, efektivně a rychle!

Digitální marketing
Online reklama

Zvýšení příjmů nelze dosáhnout bez cílené reklamy!

Digitální marketing (nebo-li online reklama) jsou součástí komplexní marketingové komunikace, pomohou vám najít potenciální zákazníky, zvýšit povědomí o značce, detailně sledovat úspěšnost jednotlivých kampaní a neustále zlepšovat ROI.

Naším cílem je navržení nejefektivnější digitální reklamní strategie na míru vašemu podnikání, pravidelná optimalizace marketingového výkonu a zvyšování příjmů.

Služby pro digitální (online) reklamu, které nabízíme v rámci marketingového balíčku:

Google Search Ads

Google Search Ads

Kontextová reklama ve vyhledávací síti vám umožní zobrazovat vaši stránku v horní části vyhledávacích výsledků a zvyšovat tím návštěvnost vašeho webu.

Google Display Ads

Google Display Ads

Bannerová reklama zviditelní vaše podnikání v okamžiku, když uživatelé či vaši potenciální zákazníci prohlížejí zpravodajské stránky, blogy, weby, sledují videa na YouTube, kontrolují Gmail, používají mobilní zařízení, nebo mobilní aplikace.

Google Remarketing Ads

Google Remarketing Ads

Přilákejte zákazníky zpět pomocí remarketingových kampaní.

Remarketing je způsob, jak se spojit se zákazníky, kteří dříve byli na vašem webu, eShopu, nebo mobilní aplikaci. Umožňuje strategické zacílení na zákazníky při používání Googlu a jeho partnerských webů, nebo aplikací v mobilu.

Remarketing kampaně jsou ideální pro zvyšování povědomí o značce, připomenutí nedokončeného nákupu, nebo naposledy prohlíženého produktu.

Google Shopping Ads

Google Shopping Ads

Reklamy na Googlu, které obsahují podrobné informace o produktu (název, obrázek, cena apod.).

Google Shopping Ads se generují automaticky díky propojení s vaším eShopem, a zobrazují se zákazníkům, kteří hledají podobné produkty. Kampaně vám pomohou zajistit, aby měli zákazníci vaše produkty vždy na očích, kdekoli a kdykoli.

Facebook Product Ads

Facebook Product Ads

Reklamy na Facebooku, které obsahují podrobné informace o produktu (název, obrázek, cena apod.).

Facebook Product Ads se generují automaticky díky propojení s vaším eShopem. Umožňují vám znovu cílit na zákazníky, kteří projevili zájem o podobné produkty, nebo oslovit potenciální nové zákazníky, a tím vám pomohou ke zvýšení online prodeje.

Facebook Ads

Facebook Ads

Bannerová, video a kontextová reklama na propagaci vašeho podnikání na sociální síti Facebook a partnerských mobilních aplikacích.

Instagram Ads

Instagram Ads

Bannerová a video reklama na propagaci vašeho podnikání na Instagramu.

LinkedIn Ads

LinkedIn Ads

Bannerová, video a kontextová reklama na propagaci vašeho podnikání na profesní sociální síti LinkedIn.

YouTube Ads

YouTube Ads

Buďte vidět tam, kam se všichni dívají! Oslovte potenciální zákazníky video reklamou na YouTube.

Analýza výkonu

Analýza marketingového výkonu

Každé reklamní médium vyžaduje pravidelnou analýzu a sledování marketingového výkonu.

Nejlepším ukazatelem jsou čísla, která  neklamou, a proto je naší prioritou stanovení cílů pro každý typ reklamy a podrobná analýza výkonu. Díky statistikám a rychlému reagování na změny se stanovené cíle stanou realitou a důležitou  marketingovou strategií.

Svěřili se nám firmy z různých oblastí podnikání. Přesvědčte se v rozmanitosti a kvalitě nabízených služeb i Vy.