Služby

Naše marketingové a grafické služby se přizpůsobí všem typům podnikání, rozsahu a velikosti společnosti. Cílem je uvedení na trh, budování vaší značky, rozšíření online povědomí a zvýšení prodeje.

Přesvědčte se v rozmanitosti nabízených služeb a zjistěte, jak můžeme pomoci i vaší společnosti posunout se na novou úroveň.

Branding a grafika

Branding, grafika a vizuální identita

Grafické služby od A do Z pro podporu vašeho podnikání.

Web a eShop

Webové stránky a eShopy na míru

Vývoj od nejjednodušších webových stránek až po komplexní online portály a eShopy.

Správa sociálních sítí

Nastavení strategie komunikace a kompletní správa firemního profilu na sociálních sítích.

Digitální marketing

Efektivní online reklamní kampaně pro podporu vašeho podnikání, zvýšení povědomí značky a vyhledání potenciálních zákazníků.

SEO

Optimalizace pro vyhledávače

Vyšší pozice ve výsledcích vyhledávání a více organických návštěv na vašem webu či eShopu.

Zvýšení konverze

Zvýšení míry konverze

Lepší konverze a vyšší příjmy díky analýze dat a toků uživatelů na vašem webu či eShopu.

CRM

Řízení vztahů se zákazníky

Pomůžeme vám udržet si zákazníky, být neustále v povědomí a zvýšit loajalitu k vaší značce.

Svěřili se nám firmy z různých oblastí podnikání. Přesvědčte se v rozmanitosti a kvalitě nabízených služeb i Vy.