PepeDerme

PepeDerme jako jediná v ČR přichází na trh s novými bio a dermokosmetickými přípravky bulharských značek, které respektují přirozenost, zdraví a životní prostředí. Nabízejí komplexní péči pro pokožku celého těla.

Od prvopočátku jsme se stali pro PepeDerme obchodním partnerem s kompletní realizací a optimalizací webových stránek včetně její správy. Podíleli jsme se na brand manuálu loga a grafickém designu značky.

S ClubAdvisor spolupracuji již několik let. Při rozjezdu svého nového podnikání jsem věděla, že se mohu spolehnout na kvalitní spolupráci. Jsem spokojená s moderním designem, profesionálním citem pro myšlenku webu, i kreativitou. Jejich rady vždy dávají smysl a pomáhají i mně k dalšímu rozvoji. Velmi si vážím osobního přístupu, trpělivosti, profesionality i snahy navrhnout vždy optimální řešení. V další spolupráci určitě budeme pokračovat.

Jana Pepelanovová, majitelka

Míra využití služeb

Branding a grafika
Web a eShop
Správa sociálních sítí
Digitální marketing
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Zvýšení míry konverze
CRM - řízení vztahů se zákazníky
  • PepeDerme

eShop PepeDerme

Tvorba eShopu, správa a aktualizace.

clubadvisor_reference_pepederme_branding-navrh_logo_1
Tvorba loga a brand manuálu
clubadvisor_reference_pepederme_branding-navrh_logo_2a
clubadvisor_reference_pepederme_branding-navrh_logo_2b