PepeDerme

PepeDerme jako jediná v ČR přichází na trh s novými bio a dermokosmetickými přípravky bulharských značek, které respektují přirozenost, zdraví a životní prostředí. Nabízejí komplexní péči pro pokožku celého těla.

Od prvopočátku jsme se stali pro PepeDerme obchodním partnerem s kompletní realizací a optimalizací webových stránek včetně její správy. Podíleli jsme se na brand manuálu loga a grafickém designu značky.

S ClubAdvisor spolupracuji již několik let. Při rozjezdu svého nového podnikání jsem věděla, že se mohu spolehnout na kvalitní spolupráci. Jsem spokojená s moderním designem, profesionálním citem pro myšlenku webu, i kreativitou. Jejich rady vždy dávají smysl a pomáhají i mně k dalšímu rozvoji. Velmi si vážím osobního přístupu, trpělivosti, profesionality i snahy navrhnout vždy optimální řešení. V další spolupráci určitě budeme pokračovat.

PepeDerme

• PepeDerme

e-shop PepeDerme

Tvorba e-shopu, správa a aktualizace.

Sterkh