Sterkh

Od roku 1999 se společnost Sterkh stala dovozcem prvotřídních textilií v ČR pro velkoodběratele. Hlavní činností je nabídka kvalitních certifikovaných látek a surovin, mezi které patří např. příze, režné látky, ložní textilie, pracovní oděvy, hotelový program a další. Firma nabízí široký výběr produktů s individuálním servisem pro obchodní partnery.

Spolupráci se společností Sterkh jsme spustili v roce 2018 pilotním projektem, který zahrnoval kompletní aktualizaci firemních webových stránek včetně její správy. Zajišťujeme a vytváříme rovněž grafické materiály pro marketingové a prezentační potřeby klienta.

• Sterkh

Webová stránka Sterkh

Tvorba webové stránky, správa obsahu a aktualizace.

PepeDermeLaserová dermatologická klinika Altos