Italský butik Tosca Blu

Tosca Blu

Italský butik TOSCA BLU nabízí bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, doplněným kvalitním materiálem a precizním zpracováním.

Spolupráce s Tosca Blu Česká republika začala od roku 2017. Úvodním projektem byla kompletní realizace webové stránky Tosca Blu a následně i eShopu, jehož správu, aktualizaci i optimalizaci zajišťujeme doposud.

V průběhu spolupráce jsme pro společnost Tosca Blu rozšířili jejich věrnostní program o produktové newslettery s dárkovými vouchery k narozeninám klientů v rámci CRM. Společně s interním marketingovým týmem realizujeme PPC reklamní kampaně na Googlu a sociálních sítích, zajišťujeme komplexně tvorbu veškerých grafických materiálů od digitálních bannerů až po tiskové inzerce.

Naše několikaletá spolupráce s ClubAdvisor probíhá hladce. Veškerou zadanou práci obdržíme vždy včas a v dobré kvalitě. Spoléháme se na odborníky a necháme si od nich poradit.

Brand Manager Tosca Blu ČR

Míra využití služeb

Branding a grafika
Web a eShop
Správa sociálních sítí
Digitální marketing
SEO - optimalizace pro vyhledávače
Zvýšení míry konverze
CRM - řízení vztahů se zákazníky
  • Tosca Blu

Webová stránka Tosca Blu ČR

Tvorba webové stránky, správa obsahu a aktualizace.

eShop Tosca Blu ČR

Tvorba eShopu, správa a aktualizace.

clubadvisor_reference_tosca-blu_branding_navrh_banner_1
Digitální bannery
clubadvisor_reference_tosca-blu_branding_navrh_banner_2
Digitální bannery
clubadvisor_reference_tosca-blu_branding_navrh_banner_3
Digitální banneryNávrh a úprava všech formátů pro nasazení na web, eShop, do newsletteru a sociálních sítí.
clubadvisor_reference_tosca-blu_crm_newsletter_1
Produktové newslettery
clubadvisor_reference_tosca-blu_crm_newsletter_2
Automatizované newsletteryZasílání dárku a slevových kupónů v rámci CRM programu.
clubadvisor_reference_tosca-blu_branding_navrh_darkovy-poukaz
Dárkové poukazy
clubadvisor_reference_tosca-blu_branding-navrh_manual
Informační a záruční listy
clubadvisor_reference_tosca-blu_branding_navrh_inzerce-metro
Inzerce v reklamních nosičichGrafický návrh a předtisková příprava dle specifikací.
clubadvisor_reference_tosca-blu_on-line-marketing_ppc
Reklamní kampaně na Facebooku a Googlu