Tosca Blu

Italský butik TOSCA BLU nabízí bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, doplněným kvalitním materiálem a precizním zpracováním.

Spolupráce s Tosca Blu Česká republika začala od roku 2017. Úvodním projektem byla kompletní realizace webové stránky Tosca Blu a následně i e-shopu, jehož správu, aktualizaci i optimalizaci zajišťujeme doposud.

V průběhu spolupráce jsme pro společnost Tosca Blu rozšířili jejich věrnostní program o produktové newslettery s dárkovými vouchery k narozeninám klientů v rámci CRM. Společně s interním marketingovým týmem realizujeme PPC reklamní kampaně na Googlu a sociálních sítích, zajišťujeme komplexně tvorbu veškerých grafických materiálů od digitálních bannerů až po tiskové inzerce.

Naše několikaletá spolupráce s ClubAdvisor probíhá hladce. Veškerou zadanou práci obdržíme vždy včas a v dobré kvalitě. Spoléháme se na odborníky a necháme si od nich poradit.

Tosca Blu ČR

• Tosca Blu

Webová stránka Tosca Blu ČR

Tvorba webové stránky, správa obsahu a aktualizace.

e-shop Tosca Blu ČR

Tvorba e-shopu, správa a aktualizace.

iHomes Real Estate